Hakkımızda

Çözüm Danışmanlık Psikolog Yasemin Selmanoğlu’nun gözetim ve uzmanlığı ile, evinizin koşullarını göz önünde bulundurarak siz değerli ailelere her türlü danışmanlık alanında personel desteği sunan sektörünün öncü firmasıdır.

21 yıllık deneyimimiz, titiz personel seçimimiz ve alanımızdaki tartışılmaz uzmanlığımız ile herzaman yanınızdayız. Çözüm her müşterinin beklentilerinin ve içinde bulunduğu koşulların farklı ve özel olduğu, hepsinin bu koşullara uyum sağlayabilecek ve aile ortamına ayak uydurabilecek yardımcılara ihtiyacı olduğu ilkesiyle çalışır.

İlkeli çalışma anlayışımız danışmanlık işinin ticari değil samimi ve sıcak bir yaklaşımla yürütülebiliceği temeli üzerine oturtulmuştur. Çözüm, 21 yıl boyunca binlerce ailenin yanında olmuş ve gene binlerce elemana iş imkanı sunmuştur. Çözüm Danışmanlık olarak biz asla çocuklarla ve ailelerle çalıştığımızı unutmadık. Size, sizi çok iyi anlayarak ve profesyonelliğinin yanında sorunlarınızı çözecek samimi bir dostla konuştuğunuzu unutturmadan hareket ettik; çünkü biz de anneyiz.

Misyonumuz: Güven ve müşteri memnuniyeti temelinde, ilkeli, profesyonel hızlı ve uzun soluklu hizmet sunmak.

Vizyonumuz: Aile yaşamını destekleyici çözümler üretmek.