Referanslarımız

Müşterilerimizden aldığımız bazı mektuplar….

Çözüm Danışmanlık ile neredeyse 9-10 yıldır tanışıyoruz.Ne zaman benim yada yakın çevremin bir yardımcıya ihtiyacı olsa nerdeyse aklımıza gelen ilk ve tek isimdir.

Ben yaklaşık 100 kişilik bir kadronun yöneticisiyim.Bu kadro içinde çalışan Muhasebe müdürü çok sevdiğim bir kızımın 10 yıl önce bir çocuğu oldu.Hepimiz buna çok sevindik.Fakat çocuğa bakacak ne bir yakın nede güvenilir bir yardımcı bulamadık. Bu kızımız işini çok seviyor bizde ondan ayrılmak istemiyorduk.Fakat çaresizdik. Tam bu sırada bir tanıdığım kanalıyla Çözüm Danışmanlıkla tanıştım. 3 gün içinde sorunumuz düşündüğümüzden daha iyi bir şekilde çözümlenmişti.

Çözüm Danışmanlık sadece çalışacak bir kişi bulmuyor bana göre.Sizin yerinize düşünerek hem en uygun hemde araştırmaları sonucu en güvenilir kişiyi buluyor ve bu çalışmayı sanki ailenizden bir kişi gibi sıcacık ve samimi bir şekilde yapıyor. Uzun yıllardır hep çok yakınımda olan bir dostum gibi birlikte sorunlara çözümler bulduk. Bana bu duyguları yaşattıkları ve yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Nilgün TEZ

Gulay Hanim hatirlamıyabilir ama kizim Ocak 2008 de 10 yasina basti, son konuşmamızda 10 yıldır tanisigimizi fark ettim.
Altı ayda bir kesin gorusuruz, ucretler ne oldu ne seviyede diye. Malum dengeleri korumak lazim. Bahane ile de sohbet ederiz.
Oyle cok arkadasima dostuma verdim ki telefonunuzu, gerci kolay ama inanin ezbere bildiğim bir kac numaradan biri 432 0032.
Evde birini calistirmak, hele hele cocugunuzu emanet etmek, is hayatinda birini calistirmaktan cok cok daha zor.
Destekleriniz için sonsuz tesekkurlerimle.
Saglicakla kalin.


Nesrin ERCİYES

1997 yılında bebeğimiz doğduğunda bir bakıcıya ihtiyaç duyduk. Bebeğimiz için en iyisini bulmalıydık. Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Gülay hanımı aradık. Şartlarımızı karşılıklı konuşarak bize uygun bir bakıcı bulmasını rica ettik. Bize gönderdiği çocuğumuzun bakıcısını çok beğenerek işe aldık. Tam altı yıl boyunca yani çocuğumuz okula başlayana dek, çocuğumuzun bakıcısı, çocuğumuzun adeta ikinci annesi oldu. Hem çocuğumuza, hem bize hemde evimize kol kanat gerdi. Şimdi çocuğumuz 10,5 yaşında ve bizde çalışmamasına rağmen bakıcımızla hala görüşüyoruz. Sorunsuz bir bebek yetiştirmemizde çok emeği geçen bu bakıcı hanımla bizi tanıştıran Gülay hanıma sonsuz teşekkürler.

İrep – İzzet BİLGİÇ

Merhabalar

2002 yılında kızımız Melis dünyaya geldikten sonra her çalışan anne gibi kısıtlı olan iznim bitmiş bebeğimle baş başa geçirdiğim güzel günler sona ermiş ve maalesef işe dönüş zamanım gelmişti. Artık ben ve ailem için en zor olan dönem de başlamıştı, çünkü bebeğimizi gözümüz arkada kalmadan kendisine teslim edebileceğimiz ve ona en az benim kadar sevgi ve şefkatle yaklaşacak bir yardımcıya ihtiyacımız vardı .

O dönem içinde bizim yaşadıklarımızı daha önceden yaşayan yakın bir arkadaşımız kendisine de arkadaşları tarafından tavsiye edilen bir firma (Çözüm Danışmanlık) aracılığıyla bebeklerine bakmak üzere bir yardımcı bulduklarını ve çok memnun kaldıklarını anlatmışlardı. Bizim için önemli olan bu referans sonrasında firma ile bizde irtibata geçtik ve durumumuzu anlattık, yaptığımız görüşmelerden sonra ailemiz ve bebek hakkında aldıkları bilgileri değerlendirerek yaptıkları titiz çalışma sonucunda bizimle çalışabilecek birkaç kişiyle irtibata geçmemizi sağlamışlar ve kızımızın da kendisine çok çabuk alışacağı ve seveceği bir bakıcı abla bulmamızda çok yardımcı olmuşlardı.

Firma ile olan birlikteliğimiz kızımızın kreşe başlaması ile sona ermedi çünkü hem çocuklu hem de çalışan bir anne olarak ev işlerine artık daha az zaman ayırabildiğim için evde bir yardımcıya ihtiyaç duymaya başlamıştım o dönemde de yine imdadımıza onlar yetiştiler ve kısa sürede bize bir yardımcı buldular.

Şimdi ise Mayıs 2007 yılında dünyaya gelen ikinci bebeğimiz Merve için aynı süreç yaklaşmakta, ancak ben daha önce yaşadığım sıkıntıları yaşamıyorum. Çünkü bebeğime bakmak üzere bir yardımcı bulmak için en az benim kadar hassas ve titiz davranan birileri olduğunu biliyorum.

Bu güne kadar yaptığınız her türlü yardım için Teşekkürler Çözüm Danışmanlık Teşekkürler Gülay TAŞÇI

Hepinize iyi günler

Armağan YÜCEDAĞ

7 Yorum to “Referanslarımız”
 1. damla öz diyor ki:

  Merhaba,
  25 aylık oğlan ve 7 aylık kız bebeğimiz var ve bebek bakıcısı aramaktayız. Bize bu iki bebeğe bakabilecek deneyimde kimse yönlendirebilir misiniz?

 2. emel diyor ki:

  merbaha, sitenizi azda olsa ziyaret ettim, 10 aylık bir bebeğim var benim, hayatta tek zor olan şeyin bir bebeğe bakmanın zor olduğunu anladım gerçekten, yorgunluktan ona yeteri kadar zaman ayıramadıpımı farkediyorum, ama bazı duyduklarım karşısında da bakıcı ile çalışmaktan çok korkuyorum, illaki çoğu zaman yanında olucam bebeğimin ama ya olamadığım zamanalr bensiz nasıl bensiz hasta mı diye düşünmek istemiyoerum, gelip izayaret etmek iserdim yerinizde, telefonda bilgi veremeceğinizi biliyorum ama bana kolaylık sağlayıp mail atarsanız ayrıntılı sevinirim, bakıcılar ve ücretleri hakkında, bebeğimi bırakıp gelemiyorum maalesef…

 3. müzeyyen diyor ki:

  benim 21 aylık bebeğim.güvenilir bir bakıcı arıyorum..2 telefonunuzuda aradım ulaşamadım…..mesaj atarsanız sevirim

 4. ümran diyor ki:

  merhaba benim 7 aylık bir kız bebeğim var.ben devlet memuruyum eş durumundan ancak 2 yıl sonra eşimin yanına geldim.bu sürede bebeğime kaynanam baktı ve hala bakıyor. anlaşamıyoruz bu sebeble kendim bakabilmek için ücretsiz izine ayrılmak zorundayım bir taraftan da tv den ve etraftan duyduğum olaylar nedeniyle bebeğimi bakıcıya vermeye korkuyorum diğer taraftan vermezsem eşimle aramız bozulacak annesi yüzünden ne yapacağımı şaşırdım.eğer uygun şartlarda olursa ek bir iş istemiyorum sadece bebeğime benim istediğim gibi baksın yeter.ben ankara/ mamak ta oturuyorum.uygun bir bakıcı bulabilirmisiniz.

 5. ebru diyor ki:

  merhaba,eryaman aile yaşam merkezi yakınlarında oturuyorum.öğretmenim,çocukl<rıma bakacak kişinin yakınlarda oturmasını isterim. 4,5 yaşındaki ikiz çocuğa saat 8 ile 4 arası evimde bakacak biri arıyorum.bakıcılar ve ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?şartlarıma uygun bakıcı bulabilir miyim?

 6. melahat uçar diyor ki:

  bende iş arıyorum.kendi evimde çocuk bakabilirim.yarım gün çalışabileceğim bir işte olabilir.

 7. R. Cevat SIRMA diyor ki:

  Merhabalar;
  Alzheimer-Demans hastası olan 83 yaşındaki annem Kadriye SIRMA’ya haftada 6 gün part-tıme gündüzlü evde bakım hizmeti verilmesi ve aynı süre içerisinde eşim Nigâr SIRMA’ya ev işlerinde yardımcı olunması için sigara içmeyen bayan eleman için yardımcı olabilir misiniz? Evimizde 4 aylık 1 yavru kedimiz bulunmaktadır. Şimdiden teşekkür eder, hayırlı işler diler, saygılar sunarım.

Görüş bildirin

(gerekli)

(gerekli)